Bizden Haberler

Merger 9. Yılını Coşkuyla Kutladı

Merger 9. Yılını Coşkuyla Kutladı

MERGER 9. YILINI COŞKU İLE KUTLADI
Merger kuruluşunun 9’uncu yılını, Gaziantep Tenis ve Atıcılık Kulübü’nde gerçekleştirdiği, muhteşem bir gala ile kutladı.

Gala gecesine, Merger’ in İstanbul’daki çözüm ortakları, İstanbul’dan gelen hocalar, Gaziantep’in ileri gelen iş insanları ve bankacılar katılım sağladı. Geceye, türküleri ile eşlik eden; ünlü sanatçı Oğuz Aksaç da büyüleyici sesi ve sahne performansı ile katılımcıları mest etti.
Gaziantep Ticaret odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Ticaret Odası Başkan Vekili Taner Özdurak, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda GETAM Genel Müdürü Uğur Acıoğlu, Merger’ in çözüm ortakları; Behzat Yıldırımer, Muharrem Gezer, Şener Koyuncuoğlu ve İlker Canbulut’a plaketlerini sundular.

Gecede ayrıca; GOLD ASLAN Plastik ve Ambalaj San. Ve Tic. Ltd. Şti., Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan ve Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Aslan “Yılın En İnovatif Şirketi”, ÇINAR ÇEYİZ – ÖSAĞLAM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı, Ahmet Akbaş; “Yılın En İyi Perakendecisi”, YİĞİT EFE PETROL LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Üyesi Seher Yılmaz; “Yılın En Çok Gelişim Gösteren Kadın Yöneticisi”, ELBEYLİ PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Elbeyli; “Yılın Yatırımcısı”, NOİ GRUP A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Dirlikli, “Yılın En Girişimci İhracatçısı”, İKİZCELİ İNŞAAT MÜTEAHİTLİK TAAHHÜT SAN.TİC.LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır İkizceli; “Yılın En Neşeli Patronu” ödülüne layık görüldü.

https://gaziantepdogus.com/haber/12545112/merger-9-yilini-cosku-ile-kutladi?preview=198dab0945040fff81d237431d5400ee